Třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Tušlová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

11. 5. 2020

Vážení rodiče,

výběrové řízení do 6. ročníku třídy s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů (RVMaPP) pro školní rok 2020/2021 proběhne v úterý dne 16. června 2020 od 08:00 hodin, předpokládaný čas ukončení ve 12:00 hodin.

Přihlášku k výběrovému řízení nepodávejte, přihlášku podávají pouze uchazeči z jiných škol.

S pozdravem
Zdeňka Tušlová
 
 
5. 5. 2020
 
Milé děti,
 
na tento týden jsem přidala informace do předmětu Vv a Pč. Věřím, že si dobře poradíte a potěšíte.
 
Všechny vás zdravím, doufám, že jste v pořádku a že můžete trávit čas i tím, co vás baví, že můžete víc chodit ven a také sportovat.
 
Mějte se krásně.
      DO ŠKOLY NA BICYKLI – Celonárodná kampaň na podporu udržateľnej ... Zdeňka Tušlová
 
 

4. 5. 2020

Vážení rodiče,
 
předkládám Vám aktuální informace plynoucí z vládních opatření.
Na úvodní webové stránce školy byly zveřejněny informace o možné nepovinné školní docházce žáků 1. stupně od 25. 5. 2020.
Žádáme Vás o vyjádření zájmu o docházku prostřednictvím vyplnění dotazníku do 7. 5. 2020 a jeho zaslání emailem na adresu školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Veškeré podklady – Informace a formuláře pro vyplnění, nutné k přítomnosti dítěte ve škole, jsou k dispozici v informacích na zmíněné úvodní stránce školy.
Cílem dopolední docházky do školy od 25. 5. je zajistit vzdělávání žáků v obsahu, který škola realizuje v rámci vzdělávání na dálku. Žáci budou samostatně pracovat na zadávaných úkolech v 15-ti členných skupinách pod dohledem pedagogického pracovníka. Nebude probíhat standardní výuka.
Vzdělávání na dálku bude do konce školního roku probíhat dosavadním způsobem.
Škola v přírodě je zrušena, o navrácení zaplacených záloh se jedná.
Výběrové řízení do matematické třídy se uskuteční v náhradním termínu v průběhu měsíce června.
 
S pozdravem
Zdeňka Tušlová

 

20.4. 2020

Dobrý den, milé děti,

v tomto týdnu začínáme v češtině podrobně zájmena, úkolem bude si uvedené druhy zájmen a jejich příklady pamatovat pro snažší orientaci v učivu.

Všechny vás moc pozdravuji a přeji hodně úspěchů v práci.

Zdeňka Tušlová

 

14.4. 2020

Dobrý den,
 
učivo na týden je v záložce TŘÍDY v jednotlivých předmětech.
ÚT 14.4. - ČJ, M, VLA, AJ
ST 15.4. - ČJ, M, PŘÍ
ČT 16.4. - ČJ, M, VLA, AJ
PÁ 17.4. - ČJ, M, AJ

Písemnou práci v sešitech ČJ a M, příležitostně jinou, kterou si vyžádám, nadále posílejte ofocenou na můj mail.

S pozdravem Zdeňka Tušlová

 

8.4.

Jsem ráda, že jste přispěli velikonočním obrázkem, výrobkem nebo výzdobou Vaší domácnosti a že se můžeme o tu nádheru podělit.
 
Veselé Velikonoce
 
Další obrázky jsou k náhledu v záložce Třídy - Výtvarná výchovaPracovní činnosti.
 

6.4. 2020

Dobrý den,

učivo je v záložce TŘÍDY v jednotlivých předmětech.

Pondělí 6.4. - ČJ, M, PŘÍ, PČ
Úterý 7.4. - ČJ, M, AJ, VLA, VV
Středa 8.4. - ČJ, M, PŘÍ, INF
Čtvrtek 9.4. - Velikonoční prázdniny
Pátek 10.4. - Velký pátek
 
S pozdravem Zdeňka Tušlová
 
 
Podívejte se,
jak jste skvěle zvládli výtvarně zpracovat vlastivědné téma

Odvětví našeho hospodářství - průmysl, zemědělství a služby.

  

Další obrázky jsou k náhledu v záložce Třídy - Výtvarná výchova.

 

2. 4. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

děkuji velice za spolupráci a pilnou práci, kterou odvádíte. Alespoň prostřednictvím fotografií úkolů jsem s Vámi ve spojení, vidím známé písmo, poctivou a snaživou práci. Současné okolnosti nejsou pro nikoho prázdninami, a tak nám nezbývá než vydržet a pokračovat ve vzdělávání zodpovědně dál. Na všechny maily postupně odpovídám, vyčkejte. Pro komunikaci se mnou používejte dočasný email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Připomenu pravidla. Práci v pracovních sešitech mi ke kontrole neposílejte, důvěřuji Vám, že ji plníte, využijte ke kontrole zpřístupněná řešení. Písemnou práci v sešitech ČJ a M, příležitostně jinou, kterou si vyžádám, dál posílejte, potřebuji práce evidovat a sledovat, jak si vedete. Neváhejte mi napsat a zeptat se v případě nejasností s učivem.

Nově byla vytvořena záložka "TŘÍDY" v zelené horní liště na stránkách školy. Pod touto záložkou najdete u každé třídy seznam vyučovaných předmětů se zadaným učivem a úkoly. Tento týden přesouváme zadání učiva ze záložky "TŘÍDNÍ WEBY" do záložky "TŘÍDY" z důvodu lepší přehlednosti. "Třídní web" bude sloužit pro informace a vzkazy. Obě záložky, prosím, sledujte.

Držte se v dobré náladě a těším se prozatím na Vaše další zprávy.

Zdeňka Tušlová

 

23. 3. 2020

Dobrý den, vážení rodiče, dobrý den, moji páťáci,

ve škole máte nové 2. díly PS z M a VLA, případně jiné, do nichž potřebujeme začít pracovat dle postupu učiva. Kdo má možnost, přijďte si je, prosím, vyzvednout ve středu 25. 3. mezi 8:00 a 11:00 a zvoňte na Školní družinu. Můžete vzít sešity i pro spolužáky.

Nakladatelství TAKTIK zpřístupnilo digitální verzi pracovních sešitů, my používáme PS z M a PŘÍ. Zasílám odkaz, kde se můžete registrovat bez zadání hesla a využít možnost zobrazování řešení ke kontrole zadané práce. Máte-li chuť pracovat interaktivně, vyzkoušejte Bonusy.

https://interaktivita.etaktik.cz/novy-student/67956/134589746ac501fd6721cc0ba17e4634

Mám ještě oznámení ke starší události. V pátek 6. 3. po exkurzi do Národního divadla zjistil jeden žák z 5. B, že nemá svůj batoh, došlo patrně k záměně. Rád by dostal nazpět svůj batoh i s obsahem, batoh neznámého (tmavomodrý zn. Quechua) je ve škole k vyzvednutí. Prosím rodiče, zda by zkontrolovali batohy svých dětí, zda si náhodou nepřinesly cizí batoh domů. Děkuji za spolupráci.

S pozdravem Zdeňka Tušlová

 

25. 3. 2020

 

Dobrý den,

 

chci Vás požádat o spolupráci, vypracované úkoly ve školních sešitech ČJ a M, prosím, foťte a posílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Je to možnost, jak mohu zkontrolovat vaši práci a dát vám zpětnou vazbu, zda si vedete výborně, popřípadě co si opravíte.

Práci v PS z M a PŘÍ si kontrolujte pomocí interaktivních sešitů na https://interaktivita.etaktik.cz/novy-student/67956/134589746ac501fd6721cc0ba17e4634

Napište mi, jak zvládáte učivo, pokud máte dotaz k úkolům, napište také, jak se vám daří, budu ráda za zprávy, myslím na vás.

 

Pokud popíšete sešity ČJ a M na školní práci, pište do sešitů na domácí práci.

Také:

ČTĚTE - Čtěte si vybranou knihu a veďte si nadále čtenářský deník.

CVIČTE - Nezapomeňte na své tělo, protahujte a posilujte svaly.

ZPÍVEJTE - Zpívejte sobě, někomu nebo společně pro radost.

TVOŘTE - Kreslete si, malujte si, vyrábějte si.

 

Mějte se dobře a pomáhejte rodičům.

Zdeňka Tušlová

 

16. 3. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

dovolte nám, abychom Vám nabídli potřebné informace.

Postupujte dle Vašich možností, nechte děti zopakovat po jarních prázdninách učivo z materiálů, které máte k dispozici.

Doporučujeme: UčíTelka na ČT2 ve všední dny dopoledne.

Po ukončení nařízené karantény zveřejníme termín, kdy by bylo případně možné vyzvednout ve škole výukové materiály (pracovní sešity) ap.

V současné době pracujeme na možných variantách postupu učiva a v dalších týdnech (s ohledem na celkovou situaci ve školách) Vás budeme průběžně informovat.

S pozdravem Zdeňka Tušlová

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zřizovatel

Kdo je připojen

Právě přítomno: 48 hostů a jeden člen