Anglický jazyk

školní rok: 2021/22

Vyučující: Mgr. Jitka Perglerová

kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Návod na vložení vypracovaného DÚ do Teams:

Úkoly k odevzdání budou i na Teamsech v záložce Zadání. V jednotlivých úkolech naleznete instrukce k vypracování. Vypracované úkoly budete odevzdávat přímo v Teamsech opět do Zadání (ne do soukromého chatu či jiného chatu).
Jeden ze způsobů, jak úkol odevzdat je - kliknete na - Přidat práci - pokud máte Teamsy nainstalované v mobilu či tabletu pokračujete na - Nahrát z tohoto zařízení a vložíte dané foto vypracovaného úkolu (kliknete na Přidat) a poté kliknout na - Odevzdat. Pokud nemáte Teamsy stažené v mobilu či tabletu, je potřeba si úkol poslat na svůj e-mail, uložit si ho do počítače a potom postupovat podobně - Přidat práci - Nahrát z tohoto zařízení a vybrat foto (obrázek) vypracovaného úkolu - kliknout na Připojit a poté také na - Odevzdat. 
 
Děkuji za spolupráci!
Your teacher Jitka
 

 Audio nahrávky k učebnici Chit Chat 2

Chit Chat | Oxford University Press (oup.com)

 

 

Práce do 17. 9.

Stále opakujeme a procvičujeme učivo 3. ročníku: barvy, číslovky 0 - 20. Žáci se učí již slovíčka umět i napsat. Pro procvičení vytiskněte znovu slovníčky z Chit Chat 1 /záložka 3. ročníků/ a vyplňte.

učebnice str. 2 - 3

PS str. 2 - 3

 

 

Kalendář akcí

Zřizovatel

Kdo je připojen

Právě přítomno: 161 hostů a žádný člen